O nas

O nas

Restauracja Tessa

Teresa Chojnacka od młodych lat jest miłośniczką kuchni, której pasją jest gotowanie, pieczenie oraz wszystko co ma związek z przygotowaniem różnego rodzaju dań. Wkłada w to całe swoje serce, czego efektem są serwowane w lokalu smaczne dania i potrawy przyrządzane na specjalne zamówienie.

„Tessa” jest idealnym miejsce spotkań ze względu na swoją lokalizację, która znajduje się w turystycznym centrum miasta przy Starym Rynku w niewielkiej odległości od Wzgórza Tumskiego. W nowoczesnych wnętrzach i przyjaznej atmosferze skosztujecie Państwo przepysznej pizzy oraz różnorodnych dań. Stawiamy na klasyczne, ale dobrze skomponowane posiłki. W naszym menu znajdziecie dania inspirowane m.in. kuchnią włoską i polską.

Nasza restauracja to idealne miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację, a także przyjęcia okolicznościowe z okazji zaręczyn, chrztu, urodzin, imienin i rocznicy ślubu. Przygotowując poszczególne potrawy korzystamy z produktów kupowanych od najlepszych i sprawdzonych dostawców bez stosowania chemicznych barwników, konserwantów i polepszaczy smaku. Po prostu jedzenie jak u mamy.

Wszystkich Państwa, którzy nas już odwiedzili serdecznie zapraszamy ponownie, a pozostałych gorąco zachęcamy do skosztowania naszej kuchni.